Chodź, przeczytaj :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Cześć! Zbliżamy się do końca roku 2017, więc pora zacząć się zastanawiać co dalej. Oczywiście muszę Was o tym poinformować.

Pierwszą zmianą jaką zauważycie to zmiana adresu strony. Jakiś czas temu dostałam e-mail od blog.pl, że przestanie istnieć i do 31 stycznia 2018 roku mam czas na przekopiowanie swoich danych na inną stronę na wordpress’ie. Jeżeli śledzicie mnie na facebooku, to już wiecie, że ja na szczęście od dłuższego czasu robiłam swoją stronę i z tym nie miałam większego problemu. Chciałabym, aby moi stali czytelnicy przeszli razem ze mną na nowe tereny i nie zrażali się do nowej nazwy. To ciągle ja piszę, nie zamierzam przestawać, chociaż ostatnimi czasy było u mnie ciężko.

Drugą zmianą będzie rozszerzenie tematyki bloga. Nadal znajdziecie tutaj coś niecoś o kosmetykach, ale tematyka zdrowia i urody będzie bardziej rozwinięta, no i chciałabym dorzucić parę lifestylowych tematów, takich luźnych, żebyśmy mogli lepiej się poznać 🙂

Jeszcze trochę pracuję nad wyglądem mojej strony i powoli zbliżam się do efektu końcowego. Mam nadzieję, że podoba Wam się chłodna kolorystyka i strona będzie dla Was przejrzysta. Znajdziecie tutaj wszystko to, co było na absurda.blog.pl, a nawet więcej, bo zdarzało mi się wrzucać tutaj dodatkowe wpisy, których nie dodawałam na blogu.

Strona w 100% zacznie działać od 1 stycznia i od tego dnia zaczną pojawiać się regularnie wpisy. Potrzebuję jeszcze trochę czasu na dokończenie wszystkiego. Dzisiaj korzystając z okazji:

To co? Jesteście ze mną dalej?

Pozdrawiam!

Paulina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *