I co dalej…?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Hej, witajcie po raz pierwszy w Nowym Roku:)

Chciałam napisać już dawno tę notkę, ale nie mogłam się zalogować na swoje konto na serwerze. No ale nic, dzisiaj siadam i piszę.

Po pierwsze chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Dużo cierpliwości, zdrowia i osiągnięcia wyznaczonych celów! :*

Dla mnie poprzedni rok był nie za przyjemny. Wydarzyło się dużo rzeczy, o których nie chciałabym pamiętać ani przeżywać ponownie.  Dlatego postanowiłam spędzić sylwestra w domu, z najbliższą rodziną, cieszyć się spokojem i zakończeniem “złego” roku.

Postanowień w tym roku nie robiłam. Zawsze je robię, a nic mi się z tego nie udaje. W tym roku postanowiłam działać. Chcę znaleźć nową pracę, pozamykać niektóre rozdziały w swoim życiu i żyć… po prostu żyć pełnią życia.

A Wy? Cieszycie się z tego, że 2015 w końcu się skończył? Macie jakieś postanowienia, czy wolicie od razu działać?

Pozdrawiam Kochani!

Paulina 

8 thoughts on “I co dalej…?

  1. Życzę więc aby udało Ci się zrealizować wszystkie plany w tym roku i oby było on zdecydowanie lepszy od tego minionego. Życzę sukcesów w poszukiwaniu nowej pracy oraz cieszenia się pełnią życia. Co do moich postanowień to przygotowałam krótka listę, ale większość zmian staram się wprowadzać na bieżąco, nie odkładając niczego na później 🙂

  2. Oby ten rok był lepszy dla Ciebie niż poprzedni i tego życzę z całego serca, a przede wszystkim zdrówka i pogody ducha :* A sobie życzę tego, że może kiedyś uda mi się poznać z autorkami moich ulubionych blogów 🙂 A Twój zajmuje szczególne miejsce na mojej “liście” 🙂

  3. Rok 2015 również i dla mnie nie był najlepszy i bardzo się cieszę, że się skończył. W tym roku wyznaczyłam sobie parę celów, nie robię już planów, bo to nie ma sensu. Chciałabym, abym zła passa u mnie w końcu się skończyła i w tym roku kładę duży nacisk na własny rozwój. Również dla Ciebie wszystkiego dobrego na ten 2016 rok:))

  4. Poprzedni rok nie był dla mnie ani dobry, ani zły. Po prostu przemknął niezauważony. Mam nadzieje, że w tym roku będę działy się same pozytywne rzeczy. Mam dobre nastawienie. Też wolę zdecydowanie działać, niż robić postanowienia na Nowy Rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *