I co dalej…?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Hej, witajcie po raz pierwszy w Nowym Roku:)

Chciałam napisać już dawno tę notkę, ale nie mogłam się zalogować na swoje konto na serwerze. No ale nic, dzisiaj siadam i piszę.

Po pierwsze chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Dużo cierpliwości, zdrowia i osiągnięcia wyznaczonych celów! :*

Dla mnie poprzedni rok był nie za przyjemny. Wydarzyło się dużo rzeczy, o których nie chciałabym pamiętać ani przeżywać ponownie.  Dlatego postanowiłam spędzić sylwestra w domu, z najbliższą rodziną, cieszyć się spokojem i zakończeniem “złego” roku.

Postanowień w tym roku nie robiłam. Zawsze je robię, a nic mi się z tego nie udaje. W tym roku postanowiłam działać. Chcę znaleźć nową pracę, pozamykać niektóre rozdziały w swoim życiu i żyć… po prostu żyć pełnią życia.

A Wy? Cieszycie się z tego, że 2015 w końcu się skończył? Macie jakieś postanowienia, czy wolicie od razu działać?

Pozdrawiam Kochani!

Paulina 

8 thoughts on “I co dalej…?

  1. Życzę więc aby udało Ci się zrealizować wszystkie plany w tym roku i oby było on zdecydowanie lepszy od tego minionego. Życzę sukcesów w poszukiwaniu nowej pracy oraz cieszenia się pełnią życia. Co do moich postanowień to przygotowałam krótka listę, ale większość zmian staram się wprowadzać na bieżąco, nie odkładając niczego na później 🙂

  2. Oby ten rok był lepszy dla Ciebie niż poprzedni i tego życzę z całego serca, a przede wszystkim zdrówka i pogody ducha :* A sobie życzę tego, że może kiedyś uda mi się poznać z autorkami moich ulubionych blogów 🙂 A Twój zajmuje szczególne miejsce na mojej “liście” 🙂

  3. Rok 2015 również i dla mnie nie był najlepszy i bardzo się cieszę, że się skończył. W tym roku wyznaczyłam sobie parę celów, nie robię już planów, bo to nie ma sensu. Chciałabym, abym zła passa u mnie w końcu się skończyła i w tym roku kładę duży nacisk na własny rozwój. Również dla Ciebie wszystkiego dobrego na ten 2016 rok:))

  4. Poprzedni rok nie był dla mnie ani dobry, ani zły. Po prostu przemknął niezauważony. Mam nadzieje, że w tym roku będę działy się same pozytywne rzeczy. Mam dobre nastawienie. Też wolę zdecydowanie działać, niż robić postanowienia na Nowy Rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *