Informacje z drogerii!!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Pewnie widzieliście na fb, że przed spaniem przeglądałam gazetki promocyjne z drogerii. Zauważyłam, że kilka dni przed dniem kobiet obniżki i przeceny są głównym tematem przewodnim.

Najbardziej widać to w Hebe. Nie wybierałam poszczególnych kosmetyków, tylko strony. Naprawdę człowieka nachodzi ochota iść tam i posprawdzać prawdziwość tych haseł: “MaxFactor- niesamowite ceny na cały asortyment!” ceni nie są podane, więc cóż pozostaje, trzeba iść i sprawdzić:) Dalej “Bell- kup dwa produkty kolejne dwa kupisz za 1 grosz!” i “L’oreal- wszystkie produkty do makijażu oczu -30%”. Czyż nie brzmi to zachęcająco?:)

22 222

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo w Hebe jeszcze mamy 40% zniżki na zapachy dla kobiet:)

22222

Link do całej gazetki zostawiam tutaj >>HeBe<< . Obowiązuje od dzisiaj do 18 marca:) I jeszcze zostawiam Wam link do marcowego magazynu Hebe -> Tutaj

 Jeżeli chodzi o Rossmana, to nie ma jeszcze gazetki na Dzień Kobiet . “Stare” promocje obowiązują jeszcze tylko dzisiaj, dlatego nie zostawiam gazetki. Jedynie co jest nowe, to Skarb z aktualnymi promocjami. Jest jedna rzecz, która mnie w nim zadziwiła.

11Nivea stworzyło szorty antycelulitowe… yym… serio?:)

Jeżeli chcecie poczytać sobie marcowy Skarb, to kliknijcie na zdjęcie poniżej:)

11111

Dodaję jeszcze aktualną gazetkę z Natury, wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej:)

444

I tyle ciekawostek ze świata drogerii:) Miłego przeglądania!

Pozdrawiam

Absurdalna

12 thoughts on “Informacje z drogerii!!

    1. Staram się dodawać na bieżąco promocyjne gazetki, gdy tylko dostanę na maila nowości. Oczywiście piszę, gdy mnie coś zainteresuje i będzie to ciekawe dla Was:)

  1. Hebe kusi 🙂 trzeba będzie sprawdzić, tak jak mówisz 🙂 No i chyba muszę podejść do Rossmanna po Skarb, bo już dawno nie miałam, a jednak wolę w takiej formie tradycyjnej-papierowej czytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *