Dla wrażliwej skóry- Krem Mixa CC

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dostałam od Pani w drogerii próbki produktów firmy Mixa.

Kremy przystosowane są do skóry wrażliwej, a jak wiecie ja mam skórę mieszaną: tłustą w strefie T i wrażliwą na policzkach. Rozpoczęłam testowanie od kremu CC, który wsmarowałam w policzki. To co gwarantuje producent możecie przeczytać na ulotce wyżej, jak w nią klikniecie to się Wam powiększy:) A co ja zauważyłam: 

1. Ma fajną konsystencję, nie jest ani za rzadki, ani za gęsty, fajnie się rozprowadza na powierzchni skóry i szybko się wchłania. Wygląda tak:

2. Nie wiem czemu po nałożeniu zaczęła mnie szczypać skóra… Nie wiem czy to tak powinno być, ale to nie było przyjemne, na szczęście trwało tylko jakieś 5 minut.

3. Świetnie nawilża skórę i wyrównuje koloryt, jeżeli ten balsam, też tak nawilża to będę zadowolona:)

4. Odnośnie tych zaczerwienień. Zrobiłam zdjęcia, ale nie wiem, czy coś na nich zauważycie. Ja mam wrażenie, ze faktycznie załagodził trochę zaczerwienioną skórę na policzkach.

 Jeżeli macie wrażliwą skórę i borykacie się z problemem zaczerwienień, to ten krem jest dla Was. Ja osobiście nie będę go kupować, ponieważ prócz policzków do niczego mi się nie przyda.

Podsumowując!

Krem jest typowo dla skóry wrażliwej, jeżeli masz skórę innego rodzaju, to szkoda Twoich pieniędzy, ponieważ prócz nawilżenia nie da żadnych efektów:) Jeżeli masz skórę wrażliwą ten krem jest dla Ciebie i przyniesie ulgę Twojej skórze.

Ciekawostki

Obecnie produkty firmy Mixa są 20% taniej w Hebe. Rossman ma teraz również promocje na produkty tej firmy. Mamy również do wyboru inne ciekawe produkty. mnie kuszą te balsamy. Dzisiaj wieczorem wykorzystam swoją próbkę:) 

Miałyście jakąś styczność z tymi produktami? Sprawdzały się u Was? 

Pozdrawiam

Absurdalna 

7 thoughts on “Dla wrażliwej skóry- Krem Mixa CC

  1. Też odnoszę wrażenie że coś tam się ruszyło z tymi zaczerwienieniami 🙂 a osobiście moja znajoma którą stać na kremy z najwyższej półki powiedziała że to jest bardzo dobra firma za śmieszne pieniądze 🙂 więc może warto.

  2. Hej 😉 używałam kremu do rąk z tej firmy, na początku byłam zadowolona ale potem stwierdziłam, że strasznie klei się, długo wchłania i pozostawia nieprzyjemną powłokę na rękach. Nie wiem jak inne produkty tej firmy ale kremu nie polecam. Pozdrawiam Rzeplife

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *