Drogerie na wiosnę

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Drogeria hebe organizuje dość fajną akcję na wiosnę “Tydzień profesjonalnej pielęgnacji” i trwa od 31 marca do 6 kwietnia. W każdym sklepie są testowane i przedstawiane różne firmy i serie kosmetyków. Tutaj możecie sprawdzić, jakie kosmetyki będą testowane u Was w mieście >>KLIK<< . Można będzie wziąć udział również w zabiegach i konsultacjach ze specjalistami. Będzie można przetestować między innymi takie marki jak: Beautylab, Annagaspi, Tołpa, Palmer. Może warto się wybrać:) Na takie zabiegi i konsultacje musicie się umówić w najbliższych oddziałach dreogerii. Dodatkowo będzie dużo promocji i niespodzianek w tych dniach:) No i oczywiście podaje link do strony, gdzie można o tym przeczytać >>KLIK<<.

Chciałam Was również zachęcić do logowania się na stronach drogerii, ponieważ dzięki temu będzie dostawać różne kupony ze zniżkami. teraz można dostać w Rossmanie kupon z 40% zniżką na perfumy. Trzeba korzystać z takich okazji, bo można zaoszczędzić:)

No i oczywiście pozostawiam Wam linki do gazetek promocyjnych, może Was coś zainteresuje:)

Rossman
Hebe

W Naturze promocje obowiązują tylko do jutra, więc niebawem pojawią się nowe:)

Życzę Wam dużo uśmiechu i ciepła, bo dzisiaj jest pochmurno i zimno… 

Pozdrawiam :*

Absurdalna

13 thoughts on “Drogerie na wiosnę

 1. U mnie to nawet Rossmana nie ma. Był Schlecker, ale zamknęli i otworzyli Dayli. Nie dawno przekonałam się, że tam też można znaleźć różne promocje !

  1. Od tego jestem żeby informować o fajnych akcjach. Mam nadzieję, że napiszesz później o swoich wrażeniach po zabiegach w hebe:)

 2. buuu a u mnie w mieście nie ma Hebe i nie rozumiem tego… wszędzie rossman i rossman niedługo będę nimi rzygać jak i biedronkami 😉 pozdrawiam

  1. U mnie otworzyli hebe jakoś w zeszłym roku i jest jedno na całe Kielce, a Rossmanów, Natur i biedronek jest kilkanaście:O

  1. Ja ostatnio dostałam od Rossmana kupony na każdy miesiąc ze zniżką na kolorówkę:) zaczyna się od marca -20%, w kwietniu też -20%, a od maja o 5 procentwięcej i tak do sierpnia, gdzie jest -40%. Fajnie to wymyślili:)

 3. Nie korzystam z tego typu……, bo mam bardzo wrażliwą cerę. Ostatnio jedynie krem Emolium mogę stosować, który można kupić tylko w aptece.
  Inicjatywa drogerii bardzo fajna dla zainteresowanych, z tym tylko, że u nas na prowincji nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Pozdrawiam

  1. Ja tak samo czasem lubię wejść sobie i popatrzeć na różne kosmetyki:) No przecież nikt mi nie zabroni, a że nic nie kupię, bo nie mam pieniędzy to inna sprawa:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *