Promocje biją promocje! Promocje! Lalala!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Hej! Pewnie już widziałyście, że w Biedronce rozpoczął się kosmetykowy szał, a dokładniej akcja “Piękne Walentynki”. Na pewno niejedna osoba skusi się na zakup jakiegoś kosmetyku wystawionego przez Biedronkę. A warto, bo za niewielką cenę można zakupić fajne kosmetyki. Gazetkę z propozycjami supermarketu znajdziecie tutaj. Jedynie na co chciałam Wam zwrócić uwagę, to na szampony, odżywki i maski z Eveline. Chociaż Biedronka dała niskie ceny, to można zapłacić taniej. Od dzisiaj w Rossmanie jest również promocja, między innymi właśnie na środki pielęgnacyjne do włosów Eveline. Na każdym preparacie można zaoszczędzić nawet do 2-3 zł. Gazetkę z promocjami Rossmana możecie zobaczyć tutaj

Można zauważyć, ze w większości produkty się pokrywają, a sklepy wyprzedzają się z cenami, to już od nas zależy, gdzie się wybierzemy. Różnice cen nie są aż tak drastyczne:)

Ja się wybiorę do Biedronki po mus do ciała Mango i Brzoskwinia z Farmony i płatki oczyszczające na nos. Te dwie rzeczy mnie strasznie kuszą.

Trochę śmiać mi się chce z wyścigów sklepowych, ale cóż, mamy wybór:) 

No to nic tylko wysłać Was na przemyślane zakupy:)

Miłej zabawy, pozdrawiam:)

Absurdalna 

P.S. Dziękuję bardzo za już drugą nominację Liebster blog, postaram się niedługo odpowiedzieć na pytania i napisać coś wiecej:)

10 thoughts on “Promocje biją promocje! Promocje! Lalala!

    1. Cieszę się, że robią takie promocje, bo można zaoszczędzić, a przyokazji zmusza drogerie do podobnych promocji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *