Czas na zestawienie najlepszych kosmetyków 2013 roku

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Witajcie!

Święta już za chwile, Sylwester niebawem i 2014 rok nas goni. Nowy rok przyjdzie, stary odejdzie, a człowiek wciąż piękny i młody… Lubię sobie to wmawiać. Zawsze w sylwestra zapisuje na kartce to o czym chciałabym zapomnieć z mijającego roku, a z drugiej strony zapisuję to, co bym chciała by się stało w nowym roku i palę to. W tym roku listę rzeczy do zapomnienia uzupełni zdjęcie…

Przygotowania do świąt idą pełną parą, przez co mam mało czasu i nie mam kiedy napisać. Dziś czas się znalazł wiec chciałabym Was do czegoś zachęcić. Stwórzmy razem listę naszych ulubionych kosmetyków z 2013 roku. Niech każda z Was Kochane zapisze w komentarzu pod tą notką swój ulubiony kosmetyk, w którym się zakochała w tym roku, i który pozostanie przy niej przez kolejny rok. A potem połączymy to w jedną notkę i zrobimy zestawienie najlepszych kosmetyków 2013.

Taka trochę zabawa, ale dzięki temu stworzymy fajną listę.

Ja zacznę. W tym roku zakupiłam świetną kredkę do oczu z Rimmela. Uważam, ze to ona zasługuje na mój kosmetyk 2013 i na pewno będę jej używać w przyszłym roku! Jest to wodoodporna kredka do oczu Rimmel Scandaleyes koloru czarnego. Długo się utrzymuje na oku i nie rozmazuje. Ma mocny czarny kolor. Długo szukałam odpowieniej kredki dla siebie i w końcu znalazłam ją! 

Czekam na Wasze typy. Zapraszam do zabawy:)

Pozdrawiam

Absurdalna

 

5 thoughts on “Czas na zestawienie najlepszych kosmetyków 2013 roku

  1. Ja w wielu kosmetykach się zakochałam w tym roku i nie potrafię zdecydować się na ten jedyny kosmetyk. Musiałabym całą listę kosmetyków wpisać, w których się zakochałam i na pewno będę używać w przyszłym roku. Dla przykładu podam masło do ust Nivea malinowe, które teraz używam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *