O wszystkim i o niczym

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Hej!

Długo nie pisałam, ale miałam chwilowy brak czasu. Chciałabym wam szybciutko zrecenzować parę kosmetyków.

Zacznę od lakieru, o którym wspominałam, Fuzzy Coat się nazywa. Napisali na opakowaniu, że należy malować po 2 -3 warstwy na paznokieć lub na lakier kolorowy. Pomalowałam na brzoskwiniowy lakier i tragedia… pierwsza warstwa wyschła, druga już nie do końca, nawet po 40 minutach, przez co zdrapał mi się podczas mycia rąk razem z lakierem podkładowym. Nawet lakier przyspieszający schnięcie nie pomógł. Jak się nałoży jedną warstwę, to jest niezbyt widoczny, ale lepiej więcej nie nakładać. Szybciutko go zmyłam, bo nie starczyło mi cierpliwości do niego. Ileż może schnąć lakier…

Po zmyciu nałożyłam najlepszy lakier na świecie, który wszystkim polecam. Lakiery z Rimmela 60 seconds, nie dosyć, że schną bardzo szybko, to jeszcze bardzo długo się utrzymują.

Obecnie paznokcie mam w odcieniu Sun Dower

 W środę byłam na urodzinach koleżanki. Na tę okazję kupiłam sobie cień do powiek Essence Eyeshadow, w odcieniu nazwanym Dance all night. 

Cień jest delikatny i fajnie podkreśla oko. Ma dużo złotych mieniących się pigmentów. Nie zsypuje się i świetnie nadaje się nie tylko na imprezę, ale i na co dzień. Zależy co kto lubi. Wybrałam delikatny odcień i podkreśliłam go dodatkowo eyelinerem, co dało fajny efekt, niestety nie mam zdjęć, bo nie miałam aparatu ze sobą. Cień kosztuje 6.50 w Hebe, z chęcią kupiłabym wszystkie cienie z tej serii, bo naprawdę są super! W tej serii jest duży wygór odcieni, dla każdego coś się znajdzie.

To na razie tyle. Dzisiaj albo jutro przyjdzie mi prezent od Mikołaja! W sumie sama dla siebie jestem Mikołajem, ale zawsze to coś.

Pozdrawiam serdecznie!

Absurdalna

10 thoughts on “O wszystkim i o niczym

    1. Nie opłaca się go kupować… jest stanowczo za drogi jak na swoją jakość… Kupiłam lakier za 5 zł też z “niteczkami” u siebie w takim niewielkim sklepie i wygląda lepiej od tego… :/

  1. mogłabyś dodać swatcha tego cienia z essence, bo jestem ciekawa jak wygląda jego kolor 🙂 mam nadzieje, że nie jest to jakaś limitowana seria ;P
    pozdrawiam lusia88

  2. Noszę się z zamiarem od dłuższego czasu kupić lakier rimmel, ale zawsze znajdują się albo inne wydatki, albo zapominam. Kolor różowego lakieru mi się podoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *