Essence, Stays No Matter What- eyeliner

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Od dłuższego czasu biegałam za dobrym eyelinerem, który będzie się długo trzymał.

Zakupiłam więc Essence, Stays No Matter What, wodoodporny eyeliner. Na opakowaniu napisali, że zostaje na oku do 24 godzin i nie rozmazuje się.

Eyeliner ma intensywny czarny kolor, dzięki temu, że jest w pisaku i ma cieniutką końcówkę można sobie regulować, czy chce się grubą, czy cienką kreskę na powiece.

 Można również bez problemu nadawać kształt kresce na oku, jak kto chce nawet można narysować serduszka. Jest bardzo prosty w nakładaniu.  

Są różne opinie na temat tego produktu. Jak na razie mnie nie zawiódł, chociaż w internecie dziewczyny piszą, że się rozmazuje, że odbija się, nie chce się do końca zmyć. Ja tego nie zaobserwowałam. Nałożyłam go na przypudrowaną powiekę, trzymał się cały dzień, wogóle się nie rozmazał ani nie odbił, a podczas demakijażu nie miałam problemy żeby go zmyć mleczkiem… Według mnie jest bardzo fajny, fajnie podkreśla oczy, uwydatnia spojrzenie i podkreśla kolor oka. A co najważniejsze i o co mi najbardziej chodziło trzyma się długo i nie blaknie. 

Ja go polecam! Kosztuje ok.12zł w Naturze.

Pozdrawiam.

Absurdalna 

5 thoughts on “Essence, Stays No Matter What- eyeliner

  1. Cześć! Uwielbiam kosmetyki z tej firmy. Ale o tym ‘pisaku’ 🙂 jeszcze nie wiedziałam. Być może się skuszę. Ja za to polecam tej firmy pomadki z najnowszej kolekcji – pokazałam jedną z nich w ostatnim poście. Pozdrawiam

  2. ooo nie widziałam nigdy tego produktu chyba muszę zwrócić na niego uwagę teraz używam eyelinera również z essence ale takiego klasycznego z aplikatorem zanurzonym w produkcie nie wiem czym jest zakończony na pewno nie jest to pędzelek ale coś w rodzaju gąbeczki 😛 jestem z niego bardzo zadowolona dość długo się utrzymuje nie rozmazuje jest wydajny i tani 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *