Joanna Naturia

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Hej!

Prezentuje Wam wspaniałe kosmetyki do pielęgnacji włosów włosów suchych i zniszczonych z Joanny- Naturia . Pierwsza seria żółta:  

Seria odżywia fajnie włosy, wygładza i nadaje im blask. Włosy są miękkie i wyglądają zdrowo. Włosy myję codziennie szamponem, po umyciu nakładam odżywkę, a dwa razy w tygodniu maskę. Efekty są naprawdę bardzo fajne. A wszystko można zakupić za taką cenę, za jaką kupiłoby się tylko maskę z innej firmy. Polecam. A teraz napiszę trochę teorii ze strony producenta.

,,Naturia to seria kosmetyków pielęgnujących włosy oraz skórę głowy. Produkty powstały w oparciu o starannie dobrane aktywne składniki naturalne, dzięki czemu zapewniają zdrowy i piękny wygląd włosów oraz komfort i bezpieczeństwo stosowania. Krystalicznie czyste szampony oraz kremowe odżywki sprawią, że Twoje włosy zalśnią naturalnym pięknem. Seria składa się z szamponu z ekstraktem z pszenicy, odżywki z cytryną i miodem oraz maski z cytryną i miodem.Dają efekt włosów zadbanych i miękkich. Włosy łatwiej się rozczesują i układają.”

Polecam również:

 Już wspominałam, że mam kręcone włosy, z tendencją do puszenia się. Ta seria pomogła mi je okiełznać. Włosy są gładkie, sprężyste, błyszczące i miękkie w dotyku! 

Joanna jest polską firmą, dlatego na kosmetyki z tej firmy nie musimy wydawać majątku. Za niewielką cenę możemy zafundować sobie profesjonalne zabiegi regeneracyjne dla włosów. Można również mieszać w seriach wypuszczonych przez Joanne. Obecnie nie mam szamponu z tej firmy, tylko z Timotei, ale odżywka i maska nadal pozostaje.

Pozdrawiam.

Absurdalna 

2 thoughts on “Joanna Naturia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *